Nieuws – startzondag

Zondag 15 september 2019 is het startzondag. Doel daarvan is om op een ontspannen manier (hernieuwd) kennis te maken met de veelzijdigheid van onze kerk. Er is een gezellig, ontspannen programma samengesteld met heel veel ruimte voor ontspanning, ontmoeting en aandacht voor elkaar. 

Van harte aanbevolen om hier deel van uit te maken! 

Laten we de tijd nemen om in elkaar te investeren, elkaar beter te leren kennen en ons te verdiepen in wat wij elkaar in onze kerk te bieden hebben. 

Het jongerenwerk verzorgt een eenvoudige lunch. Als je zelf in aanvulling daarop een groente- / fruit- / pasta- of andere salade meebrengt die gedeeld kan worden dan creëren we met elkaar een saladebuffet voor de kleur en de vitamientjes. 

Het programma is ook in buffetvorm: voor elk wat wils zonder verplichtingen of gesloten deuren. Ontmoeting en verdiepte kennismaking staan centraal. Voor in de agenda: het duurt van 10.00 tot 13.30 uur. 

We rekenen op uw/jouw komst!