Nieuws – Pasen in Nesselande

Het is bijna Pasen. We staan stil bij de dood en opstanding van Jezus Christus. We vieren dat er altijd weer een nieuw begin kan zijn. Vier met ons mee! Hier vind je een overzicht van de kerkdiensten in de Stille Week en met Pasen.

Woon bijvoorbeeld in de avonden van Stille Week, voorafgaand aan Pasen, een vesper bij. Vespers zijn korte vieringen van ongeveer een half uur. Op Witte Donderdag wordt het Heilig Avondmaal gevierd en op Goede Vrijdag herdenken we het sterven van Jezus. Op Paasmorgen kun je het Paasfeest met ons meevieren in de kerk. Wie je ook bent, wat je ook doet, je bent van harte uitgenodigd.
Je vindt onze kerk vlakbij metrostation Nesselande. De ingang is bij de schuifdeuren van Basisschool Het Spectrum (naast de vlaggenmasten). Adres: Robert van t Hoffstraat 10